Frézování pařezů

Frézy na pařezy jsou určeny k frézování dřevěných pařezů, tj. k odfrézování nadzemní a podzemní části.

Nabízíme frézování pařezů o různých průměrech, pro bližší informace o ceně nás kontaktujte na telefonním čísle v sekci kontakty.

Používáme moderní techniku značky Laski:

F 460E/27
RUČNÍ FRÉZA S ELEKTROPOJEZDEM

Nová fréza na pařezy LASKI F460 vychází z osvědčeného modelu LASKI F450. Fréza je určena k frézování, tj. k odstranění, nadzemní i podzemní části pařezu. Maximální průměr pařezu není omezen (doporučuje se do 0,8 m). Fréza je vybavena točnou, která výrazně usnadňuje práci při stranovém pohybu frézovacího kotouče. Automatická aretace pohyblivé horní stavby a jednoduché ovládání stroje maximálně usnadňuje manipulaci. Šířka 780 mm umožňuje průjezd frézy i stísněným prostorem. Stroj vybavený brzdou řezacího ústrojí zastaví otáčení frézovacího kotouče do 4 sekund po uvolnění bezpečnostního madla obsluhou.

F 500H/27
FRÉZA S HYDRAULICKÝM OVLÁDÁNÍM

Fréza je určena k frézování dřevěných pařezů, tj. k odfrézování nadzemní a podzemní části. Maximální průměr pařezu je bez omezení. Tento model disponuje hydraulickým ovládáním a tak je velice snadné se zbavit velkých a život stěžujicích pařezů. Samotná obsluha tohoto stroje vyžaduje pouze jednoho pracovníka. Snadný návoz na pracoviště z tažného vozíku nebo dodávky. Nezdržujte se složitou manipulací i když jde o velký pařez.

P 75 RX
FRÉZA NA PAŘEZY NA PÁSOVÉM PODVOZKU S ROBUSTNÍ ZÁKLADNOU.

Pásový, roztažitelný podvozek zajišťuje vysokou stabilitu stroje a tím umožňuje práci v nedostupných terénech. Jedná se o plně hydraulický stroj, nízké těžiště, snadné a rychlé ovládání. Snadný návoz na pracoviště z tažného vozíku nebo dodávky.

LS 100 / 27c
ŠTĚPKOVAČ DŘEVNÍ HMOTY NEBRŽDĚNÝ

LS 100/27C je inovovaný kompaktní štěpkovač dřevní hmoty, který vychází ze štěpkovače LS100/27. Maximální průměr vkládaného materiálu je 100 mm. Zvětšený vkládací žlab usnadňuje manipulaci s vkládaným materiálem. Hmotnost do 750 kg. U jízdní soupravy do 3,5 t postačuje řidičské oprávnění skupiny B. Štěpkovač je vybaven hydraulicky poháněným vkládacím válcem s automatickým systémem proti přetížení spalovacího motoru, počítadlem motohodin(celkové/denní), sklopným vkládacím žlabem, otočným vyfukovacím komínem a motorem o výkonu 25HP.